Geriausi gatvės fotografai ir jų svetainės

Noriu pasidalinti geriausiais gatvės fotografų darbais ir nuorodomis į gatvės fotografų svetaines.  Šią skiltį manau papildysiu reguliariai, nes surašyti absoliučiai visus gatvės fotografus per kartą būtų sunku, o gal net ir neįmanoma. Jai čia neradote savęs, ar kitą įdomų gatvės fotografą būtų malonu gauti nuorodą, būtinai papildysiu sąrašą. Gero žiūrėjimo 🙂

 

 

 

·         13th Witness – http://www.13thwitness.com/
·         9shots – http://9shots.blogspot.lt/

A

·         Adde Adesoka – http://www.adde-adesokan.de/
·         Alex Coghe – http://www.alexcoghe.com/
·         Alison McCauley – http://www.amccauley.ch/
·         Andreas Paradise – http://andreas-paradise.com/
·         Andrew Kochanowski  – http://www.akochanowski.net/
·         Anna Delany – http://www.annadelany.com/
·         Apritam saha – http://www.apratimsaha.com/

B

·         Bastian Staude – http://www.streetwrk.com/
·         Benoit Rousseau – http://www.benoit-rousseau.com/fr/accueil.html
·         Boogie – http://www.artcoup.com/
·         Bruce Gilden – http://www.brucegilden.com

C

·         Charlie Kirk – http://www.burnmyeye.org/
·         Chris Sorensen – http://www.chris-sorensen.com/
·         Chuck Jines – http://www.chuckjines.com
·         Constantine Manos – http://constantinemanos.com/
·         Cristian Munteanu  http://cristianmunteanu.ro/category/portfolio/street/

D

·         Danny Santos – http://www.dannyst.com/
·         David Gibson – http://www.gibsonstreet.com/
·         David Solomons – http://davidsolomons.com/
·         Devin Yalkin – http://www.devinyalkinphotography.com/
·         Dimitri Mellos – http://www.dimitrimellos.com/
·         Dmitry Stepanenko http://cargocollective.com/dmitrystepanenko

E

·         Ed Peters – http://www.epetphoto.com/
·         Eduard Francés – http://eduardfrances.com/
·         Elaine Vallet – http://site.elainev.com/
·         Eric Kim – http://erickimphotography.com
·         Estevan Oriol – http://estevanoriol.blogspot.lt/

F

·         Fábio Costa – http://fabiofagu.com/home
·         Felicia Simion – http://www.feliciasimionphotography.com/
·         Felix Lupa – http://www.felixlupa.com/
·         Francesca Torracchi – http://www.francescatorracchi.book.fr/

G

·         Gabi Ben Avraham http://www.gabibest.com/
·         Guido Steenkamp – http://www.guido-steenkamp.com/

H

·         Harold Feinstein – http://www.haroldfeinstein.com/
·         HEATHER BUCKLEY – http://heatherbuckley.co.uk/
·         Humans of New York – http://www.humansofnewyork.com/

I

·         IAN BRUMPTON – http://www.ianbrumpton.com/

Y

·         Yanidel – http://portfolio.yanidel.net/
·         Yanidel – http://www.yanidel.net
·         Ying Tang – http://www.yingphotography.com/index.html
·         Yvon Buchmann – Yvon Buchmann

J

·         Jacek Szust – http://www.jszust.com/
·         Jack Simon – http://jacksimonphotography.com/
·         Jason Martini – http://jasonmartini.photoshelter.com/
·         Jesse Marlow – http://www.jessemarlow.com/
·         Jesse Wright – http://cargocollective.com/jessewright/one
·         Jianwei Yang http://www.jianweiyang.com/
·         Jill Freedman – http://www.jillfreedman.com/
·         John Free – http://www.johnfreephotography.com
·         JOHNNY MOBASHER – http://www.streetphotography.co.uk/
·         JR – http://www.jr-art.net/
·         Julien Legrand – http://www.julienlegrand.com/
·         Jurgen Burgin http://www.juergenbuergin.com/

K

·         Kevin WY Lee – http://www.kevinwylee.com/
·         Kramer O’ Neill – http://krameroneill.com/

L

·         LARRY HALLEGUA – http://www.larryhallegua.com/#1
·         Laurent Roch – http://www.laurentroch.com/fr/accueil.html
·         LINDA WISDOM  http://www.lindawisdomphotography.co.uk/
·         Lukas Vasilikos – http://lukasvasilikos.com/

M

·         Maciej Dakowicz – http://www.maciejdakowicz.com/
·         Marco Larousse – http://www.marcolarousse.com/
·         Marcos Semola – http://www.s4photo.co.uk/
·         Maria Plotnikova – http://mariaplotnikova.com/
·         Marius Vieth – http://www.mariusvieth.com
·         Mark Powell – http://markalor.com/
·         Markus Hartel – http://www.markushartel.com/
·         Matt Stuart – http://www.mattstuart.com/
·         Matt Weber – http://weber-street-photography.com/
·         Melanie Einzig – http://www.witnessx.com/
·         Michael Ares – http://www.michaelares.com/
·         Mikhail Palinchak – http://www.palinchak.com.ua/
·         Mustafa Dedeoglu – http://www.mustafadedeoglu.com/

N

·         Nicholas Goodden – http://www.nicholasgooddenphotography.co.uk
·         Nick Turpin – http://nickturpin.com/
·         Nils Jorgenson – http://nilsjorgensen.com/

O

·         Oliver Merce – http://oliver-merce.ro/

P

·         Pessoa N Beat – http://pessoan.fineart-portugal.com/
·         Peter Kool – http://www.peterkool.be/

R

·         Rafael Kos  http://rafaelkos.blogspot.lt/
·         Richard Bram – http://www.richardbram.com/
·         Richard Sandler – http://www.richardsandler.com/
·         Ricky Siegers – http://www.rickysiegers.com/
·         Robert Herman – http://www.robertherman.com/
·         Rohit Vohra – http://www.rohitvohra.com
·         RONYA GALKA – http://www.ronyagalka.com/
·         Ruddy Roye – http://www.ruddyroye.com/
·         Rui Palha – http://www.ruipalha.com/

S

·         Sagi Kortler – http://www.sagi-k.com/
·         SEAMUS TRAVERS – http://www.seamustravers.com/
·         Sergey Maximishin  – http://www.maximishin.com/index.php?lng=
·         Severin Koller – http://www.severinkoller.com/
·         Sha Ribeiro  – http://www.sharibeiro.com/
·         Shawn Nee – http://www.discarted.com/
·         Siegfried Hansen – http://www.street-photography-hamburg.siegfried-hansen.de/
·         Stefano Corso – http://www.stefanocorso.com/
·         Steve Huff – http://www.stevehuffphoto.com/
·         Stu Egan – http://www.stuegan.com/

T

·         Tatsuo Suzuki – http://justatoy.pixu.com
·         Thomas Leuthard – http://thomas.leuthard.photography/
·         Tony Daoulas  http://www.tonydaoulas.com/

U

·         Umberto Verdoliva – http://www.umbertoverdoliva.it/index.html

V

·         Valerie Jardin – http://valeriejardinphotography.com
·         Vineet Vohra – http://www.thestreetcollective.com/vineet-vohra/
·         VIVIAN MAIER – http://www.vivianmaier.com/

X

·         Xyza Cruz Bacani – http://www.xyzacruzbacani.com/

Z

·         Zack Arias – http://beam.zackarias.com
·         Zunlee – http://www.zunlee.com/

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *