JUODAI BALTA

Paprastai juodai balta nuotrauka yra patrauklesnė, nei spalvota. Gatvės nuotraukos turi būti juodai baltos, kad paliestų žmonių širdis. Taip visada buvo ir taip visada bus. Spalvotoje nuotraukoje nėra tiek sielos, kaip juodai baltoje – tai yra faktas.

Pirmiausia, nemažai žmonių galvoja, kad gatvės nuotraukos yra tik juodai baltos. Aš manau, kad šiuo atveju yra kitaip. Antra, Jūs turėtumėte turėti savo unikalų stilių, ir tuomet nebus nesusipratimų dėl spalvų, kaip tai atrodo Jūsų interneto svetainėje.

Vėlgi, kodėl mes turime pasirinkti? Mano nuotraukos yra beveik išimtinai juodai baltos, ypač fotografuojant dalykus, kurie yra rodomi viešai. Tačiau, tai nereiškia, kad aš turiu skelbti, kad visos gatvės nuotraukos turėtų būti juodai baltos. Kokia prasmė tai daryti? Aš darau juodai baltas, nes man taip patinka. Man visada patikdavo nespalvoti vaizdai. Ar manau, kad geros gatvės nuotraukos gali būti spalvotos? Absoliučiai. Spalva yra iš tiesų labai svarbi kai kuriems kadrams, kurie būtų niekuo neišsiskiriantys be spalvų. Vienas iš geriausių dalykų skaitmeninėje fotografijoje yra tai, kad galite fotografuoti vaizdus ir vėliau nuspręsti, ar palikti spalvotas nuotraukas ar konvertuoti į vienspalves. Nereikia įsipareigoti. Kas gali būti geriau?  Taigi, galų gale, aš vėl pasisakau už dviejų variantų naudojimą. Apskritai manau, juoda balta spalvos labiausiai tinka dokumentinei fotografijai. Vienintelis sudėtingumas čia yra apibrėžti savo stilių ir padaryti nuotraukų, kurios yra atpažįstamos. Šiuo atžvilgiu per didelis svyravimas tarp nespalvotos bei spalvotos nuotraukos gali sukelti problemų.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *