Apie fotografiją ir pragyvenimą

Aš žinau, kad daugelis žmonių svajoja apie tai, kad fotografavimas taptų jų profesija, darbu pilnu etatu. Mes visi turime šią svajonę gyventi tokį gyvenimą, kuriame galėtume paversti aistrą mūsų profesija, įgyvendinti visas savo užgaidas ir neprivalėtume klausytis viršininko.

Taigi, kas atsitinka, kai mūsų aistra prieštarauja mūsų talentams? O kas įvyks, jeigu mes stengsimės paversti mūsų talentus profesija?

Aš žinau, kad daugelis visą dieną dirbančių fotografų praranda savo aistrą fotografijai po to, kai fotografija tampa profesija / karjera. Tačiau tikriausiai daugelis fotografų, kurie turi nuolatinį „dieninį darbą” ir svajoja padaryti šuolį link fotografavimo visą darbo dieną, nežino apie stresą, kuris galėtų atsirasti.

Žinokite, kad dieninio darbo turėjimas yra puikus dalykas dėl daugelio priežasčių. Jūs tikriausiai gaunate pastovesnes/didesnes pajamas, nei uždirbtumėte, būdami fotografu, dirbančiu visą dieną, dirbdami gaunate lėšų pirkti reikalingą įrangą, keliauti, sumokėti už spaudinius/kadravimą, knygas, parodas ir kt.

Be to, darbo dieną turėjimas tikrai gali padėti jums sutelkti dėmesį į asmenines nuotraukas 100%. Jums nereikia „sumenkinti” savo nuotraukų dėl užduočių atlikimo, kuomet jums tai nepatinka.
Man pasisekė, kad galiu užsidirbti pragyvenimui ne iš fotografijos, tačiau pakankamai ironiška yra tai, kad man sunku rasti laiko fotografavimui.

Aš nebandau nieko atgrasyti nuo karjeros fotografavimo srityje (ypač žurnalistikos) ir darbo čia pilnu etatu (aš myliu fotografavimą visa širdimi). Tačiau, jei jūs turite darbą dieną, neleiskite, kad jums trukdytų sukurti didelį meną.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *