KRITIKA

Gatvės fotografija yra kažkieno asmeninis požiūris į kasdieninius viešus momentus ir jų optinis užfiksavimas. Tai reiškia, kad Jūsų asmeninis požiūris gali būti interpretuojamas skirtingai Jūsų žiūrovų. Tai nėra blogai. Žmonės turi skirtingų nuomonių apie meną. Jūs turėtumėte turėti planą, idėją ir savo pasaulėžiūrą. Ši pasaulėžiūra turi atsispindėti ir nuotraukose. Kuo greičiau Jūs pasieksite šio tikslo, tuo lengviau Jūs surasite savo stilių. Turite žinoti, kad Jūs negalite įtikti visam pasauliui ir kad ne kiekvienam patiks Jūsų darbai.

Visada bus žmonių, kuriems nepatiks tai, ką Jūs darote. Jūs galite išvengti kritikos nedarydami gatvės  kadrų, ar nepublikuodami tam tikrų nuotraukų, bet, galų gale, tai yra Jūsų stilius-darbas ir Jūs norite parodyti jį pasauliui. Pastabos dažnai yra naudingos, bet Jums tiesiog reikia jas išklausyti ir negalvoti per daug apie tai. Jei atsižvelgsite į kiekvieną pastabą fotografuojant, tai laikui bėgant taip ir nesulauksite sėkmės.

Kuo daugiau populiarumo sulauks Jūsų nuotraukos, tuo daugiau sulauksite ir kritikos, tai labai paprasta ir Jūs turėtumėte būti pasiruošę. Jei nesate pripratę prie to, gali būti sudėtinga priimti šį faktą. Galiu pasakyti, kad Jūs ištversite tai, jei nepriimsite asmeniškai. Tiesiog neužmirškite, kad yra žmonių, kurių požiūris yra kitoks ir tiesiog jiems gali nepatikti tai, ką Jūs darote. Čia nėra nieko blogo. Turite tikėti savimi ir būti tikri, kad elgiatės teisingai. Jei Jums nepavyksta to padaryti, Jums bus sunku užsiimti gatvės fotografija. Žinoma, Jūs galite pasirinkti savo stilių ir rasti būdą, kaip sumažinti kritiką, tačiau Jūs niekada neturėtumėte pamiršti, kad Jūs fotografuojate sau ir tik sau. Nėra jokios kitos priežasties paspausti šį mygtuką. Jei kažkuriuo metu Jūs darote nuotrauką dėl kažko kito, tuomet turėtumėte sustoti ir susimąstyti apie tai. Jūs galite prarasti savo, kaip gatvės fotografo individualybę, jei nustosite tuo užsiiminėti dėl kritikos. Tai Jūsų stilius, dėl kurio Jūs esate unikalūs, o ne žmonės, kuriems patinka Jūsų darbai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *