STILIUS

Jūs turėtumėte turėti planą, idėją, darbo būdą kaip daryti savo nuotraukas. Yra daug darančių įtaką asmenų ir labai daug žmonių, patariančių visai kitaip. Nežiūrėkite į kairę ir į dešinę, tiesiog žiūrėkite į priekį ir sutelkite dėmesį į tai, ko norite pasiekti. Dažnai matau tikslo neturinčius fotografus, kurie fotografuoja viską arba bando kopijuoti kažkieno stilių. Žinoma, Jūs turite gauti įkvėpimo, bet anksčiau ar vėliau Jūs turite rasti savo stilių. Žmonės turėtų atpažinti Jūsų darbus iš Jūsų stiliaus, o ne iš logotipo nuotraukose.

 Jeigu norite eiti pagrindine kryptimi, gatvės fotografija nėra geriausias pasirinkimas. Gatvės fotografija reikalauja ieškokite kitų būdų, kitų kampų, kitokių apdorojimo metodų, kitokių stilių ir vadovaukitės jais. Gali būti sunku pradžioje, be to, tai užima laiko. Turi būti panašių vaizdų pastovus srautas Jūsų  nuotraukų galerijoje, kad žmonės suvoktų Jūsų stilių ir atpažintų Jus, kaip rimtą gatvės fotografą.

Nėra tinkamo laiko fotografijai. Čia viską daugiausiai lemia Jūsų susidomėjimas ir motyvacija užfiksuoti tinkamus dalykus tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Jūs turėtumėte pasirinkti savo temas ir dalykus, atsižvelgdami į laiką kada fotografuojate. Jūs turėtumėte eiti į gatvę ir padaryti geriausią nuotrauką dabartiniu paros laiku. Neabejokite, kad praleidžiate turimą laiką išmintingai.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *